A jelentkezés lezártával megkezdődött a Magyarok Világszépe idei versenye. Javában zajlanak a válogatók. Több száz jelentkező közül választották ki azokat a szerencséseket, akik már biztosan bejutottak a június 30-án rendezendő fináléba.
Fásy Ádám és a Magyarok Világszépe döntős csapatából néhány versenyző
Az ország számos pontjáról érkeztek hölgyek, ugyanis versenyünk a teljes magyar nemzet szépségversenye, ahol a Kárpát-medence magyarsága mutatkozik be, így Felvidékről, Kárpátaljáról és Erdélyből is voltak versenyzők, tudtuk meg Fásy Ádám licenctulajdonostól.
A csinos lányok kiválasztásában egy régi ismerős is segítette a szépségguru munkáját, nem más, mint Komonyi Zsuzsi, aki 17 évesen bikiniben lépett a zsűri elé. Akkor Zsuzsi a második helyen végzett és azóta szinte minden évben együtt énekli Fásy Ádámmal a verseny himnuszát. A versenyt megelőzően felkészítőtábor vár a döntőbe jutott szépségekre. A koreográfia tanulása mellett rengeteg program vár a lányokra, többek között ellátogatnak a festői környezetben lévő Zselicvölgy Szabadidőfarmra is.
Fásy Ádám munkáját Komonyi Zsuzsa segíti, aki szinte minden évben közösen énekli a szépségguruval a verseny himnuszát
A hangulatos tóparti településen már lázasan készülnek a nagy eseményre. Nagy örömünkre szolgál, hogy ebben az évben - mikor a településünk két, az egész ország számára kiemelkedően fontos létesítmény átadásának 50. évfordulóját ünnepli- nálunk, Kiskörén rendezik meg a Magyarok Világszépe versenyt. Kiemelkedő esemény egy kiemelten fontos évfordulóhoz, programsorozathoz rendelve. Biztos vagyok benne, hogy aki ellátogat hozzánk a rendezvényre maradandó, örömteli élményekkel távozik. Szeretettel várunk mindenkit mondta lapunknak a város polgármestere, Magyar Csilla.
A tét nagy, a döntőben 15 lány csap majd össze, hogy elnyerje a legszebbnek járó királynői címet és a fődíjat, ami nem más mint egy Fiat 500-as személygépkocsi, valamint ő képviseli hazánkat az ősszel megrendezésre kerülő Miss Intercontinental világversenyen.
A TV-felvétellel egybekötött nagyszabású finálét június 30-án rendezik a RING-a-tó Feszt keretén belül, ahol a fellépők sokaságával is találkozhatnak az odalátogatók.
Forrás: Blikk
Gyönyörűek, formásak és mind egyet akarnak: szépségkirálynők lenni! De mi ennek az ára? Modellek élete testközelből! A Magyarok Világszépe idei versenye hivatalosan is elkezdődött a castingekkel, ahol a TV2 Tények Plusz stábja is jelen volt.
Forrás: TV2 Tények Plusz
| Már javában zajlanak az idei Magyarok Világszépe Szépségverseny előkészületei. Hamarosan megkezdődnek a castingok, de május 10-ig még bárki jelentkezhet, aki meg szeretné mutatni magát ország-világ előtt. |
A verseny tulajdonosától, Fásy Ádámtól megtudtuk, hogy a Finálé június 30-án, Kiskörén, az 50. évfordulóját ünneplő Tisza-tó partján kerül megrendezésre. Természetesen a megmérettetést megelőzően felkészítőtábor vár a döntőbe jutott szépségekre, melynek helyszínét csodálatos környezetben, a Tisza-tó Apartmanpark Hotel biztosítja. A felkészülés mellett nagyon sok programot tervezünk a lányoknak, többek között ellátogatunk a Zselici- dombságban, festői környezetben lévő Zselicvölgy Szabadidőfarmra is.
A győztes a Miss Intercontinental világversenyen képviseli hazánkat, emellett a királynői címmel járó fődíj egy személygépkocsi a Pappas Auto támogatásával. A finalisták közül kiválasztásra kerül az a hölgy is, aki Magyarország színeiben megmérettetheti magát a Top Model of the World színpadán.
Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is megválasztják a Blikk szépét: itt olvasóink szavazatai döntenek majd.
Forrás: Blikk
Fásy Ádám az elmúlt évekhez hasonlóan – idén is útjára indította karitatív vonatát. Ez alkalommal a tavalyi versenynek helyet adó Győr városában, az Erzsébet Ligeti Óvoda Vuk Tagóvodájára esett a választás. Az adományok szétosztásában Dr. Dézsi Csaba András, Győr polgármestere, valamint Perger Patrícia szépségkirálynő segített a verseny tulajdonosának.
Forrás: TV2 Tények
|
Fásy Ádám, a Magyarok Világszépe Szépségverseny szervezet vezetője több mint 1 millió forint értékben játékokat adományozott a győri óvodásoknak kedden. Mint ismert, Fásy Ádám hozta el Győrbe a nagy sikerű Munkácsy-kiállítást, majd tavaly a Magyarok Világszépe versenyt is. |
Kisautóknak, Barbie babáknak, plüssállatkáknak, társasoknak és még sok más vadonatúj játéknak örülhetnek az Erzsébet Ligeti Óvoda Vuk Tagóvodájának kisgyermekei, akik Fásy Ádámtól vehették át az ajándékokat kedden.
„Győr nagy szeretettel átölelte a versenyünket, a győriek megtöltötték a teret, köszönet érte, hogy segítették a rendezvényüket. Mivel a gyerekek számomra szentek, és a mi családunk 30 éve elhatározta azt, hogy segíti a gyerekeket, ezért az adományunkat oda adjuk, ahol rászorulnak, akiknek örömöt és boldogságot tudunk hinteni a játékokon keresztül” – mondta az adományozó.
„Ez az ajándék fantasztikus dolog, hiszen Ádám elmondta, hogy ő mélyszegénységből jött, gyermekkorában nem voltak játékai, és ezért ez a gesztus, amit gyakorol. Adományozni azért is fontos, hogy segítsünk, és azért is, hogy példát mutassunk” – emelte ki dr. Dézsi Csaba András az adományátadón.
„A Vuk tagóvodát korábban felújítottuk, de nemcsak a falak és a bútorok vannak rendben, hanem az is látszik, hogy az itt dolgozó szakemberek nagy empátiával végzik a munkájukat, hogy a gyerekek kiváló fejlesztő környezetben vannak” – hangsúlyozta a polgármester utalva arra a színes tavaszi műsorra, amellyel a gyerekek megköszönték a játékokat.
Az ajándékokat Perger Patrícia tavalyi győztes győri szépségkirálynő is segített átadni Fásy Ádámmal és dr. Dézsi Csaba Andrással együtt.
Forrás: gyorplusz.hu
Fotó: Ács Tamás