Az 50 éves évfordulóját ünneplő Magyar Szó Strandszépe verseny döntője idén a Magyarok Világszépe előválogatója is egyben!
Fásy Ádám a Magyarok Világszépe tavalyi versenyének első három helyezettjével
A Fináléra a magyarkanizsai Tisza-parton kerül sor július 13-án este. A tizenhat döntős fürdőruhában, nemzeti viseletben és estélyi ruhában lép majd színpadra. A versenyen megválasztásra kerül a zsűri szépségkirálynője és udvarhölgyei, az olvasók által választott győztes triumvirátus, valamint a legszebb mosolyú és a legfotogenikusabb szépség is. És ha ez még nem lenne elég, a Fásy Ádám által kiválasztott hölgy megmérettetheti majd magát a Magyarok Világszépe augusztus 9-én, a budapesti Klauzál téren megrendezésre kerülő Fináléjában is!
A Strandszépe korábbi versenyzői közül többen is részesei voltak az utóbbi években a Fásy Ádám által megálmodott, országhatárokon átívelő szépségversenynek:
Harmath Anita: „Sminkesnek tanultam, így a szépségipar mindig is közel állt hozzám. 2013-ban és 2015-ben is beneveztem a Strandszépe versenyre, 2016-ban pedig bekerültem a Magyarok Világszépe döntős csapatába is. Feledhetetlen élményekkel gazdagodtam, sikerült legyőzni a színpadra lépéstől való félelmemet, illetve megtanultam, hogy mindig mosolyogni kell, és akkor máris nyert ügyem van. A versenyzés annyi pozitív energiát és önbizalmat adott, hogy tavaly megnyitottam saját szépségszalonomat!”
Harmath Anita
Cvijin Blanka: „Mikor 2014-ben jelentkeztem a Strandszépe versenyre, még elképzelni sem tudtam, hogyan is zajlik egy ilyen esemény. Nagy öröm volt számomra, hogy a végén az én fejemre került a korona, ekkor döntöttem el, hogy itt nem is állok meg. 2015-ben megválasztottak Szeged Szépének, 2016-ban pedig felfigyeltem a Fásy Ádám által szervezett Magyarok Világszépe versenyre. Úgy éreztem, megértem arra, hogy „szintet lépjek”, ezért be is neveztem. A fantasztikus versenyen végül az I. udvarhölgy címét nyertem el, melyet 2017-ben megismételtem. Nagy álmom volt, hogy külföldön is megmérettessem magam, erre pedig alkalmam is nyílt a Miss Nature Intercontinentalon Lengyelországban, majd a Global Charity Queen versenyen Tajvanon. Ezekre mindig jó lesz emlékezni!”
Cvijin Blanka
A tét hatalmas, hiszen a Magyarok Világszépére továbbjutó hölgy esélyt szerez arra, hogy a korona mellett az 5000 eurós készpénz nyeremény is az övé legyen! Az I. udvarhölgy 2000, a II. udvarhölgy pedig 1000 euróval gazdagodik majd!
Gyermekáldás elé néz a tavalyi verseny döntőse, György Renáta Tünde!
A gyönyörű kismama!
Mindig is álmodozott róla, hogy egyszer majd kisbabája lesz, és annak ellenére, hogy párjával nem tervezték meg pontosan, hogy ez mikor jön el, nagyon örülnek a csöppség érkezésének. Az erdélyi szépség nemrég végzett a Babes-Bolyai Tudományegyetem Pszichológia és Pedagógia szakán, így külön öröm számára, hogy minden figyelmét gyermekének szentelheti majd.
György Renáta Tünde a diplomaosztó után
Bár a terhesség kezdetén néha még kínozták rosszullétek, ma már jól van, a nagy nyári meleg sem viseli meg. A kisfiút november közepére várják, már a neve is megvan, Alexnek hívják majd. Renáta Tünde elárulta, hogy a névválasztás könnyen ment, nagy volt az összhang, ugyanis a picit édesapja után nevezik el!
Nagy a boldogság
A Magyarok Világszépe csapata szívből gratulál!
Rohamosan közeleg augusztus 9-e, a Magyarok Világszépe idei Fináléjának időpontja.
A tavalyi finalisták a VII. kerület számos nevezetességéhez ellátogattak
Az eseménynek az elmúlt évhez hasonlóan a VII. kerületi Klauzál tér ad otthont. A kerület látványosságait a tavalyi év finalistái is megcsodálhatták, ugyanis a szervezők számos helyre elkalauzolták a szépségeket. Ellátogattak többek között a Raoul Wallenberg Holokauszt Emlékparkba, melyben magyar és más nemzetiségű zsidómentők emléktáblái találhatók. A park leghíresebb alkotása az Emmanuel emlékfa. Ezt követően a Rózsák tere felé vették az irányt, ami mai elnevezését Árpád-házi Szent Erzsébet halálának 700. évfordulója alkalmából kapta, akinek az attribútumai a rózsák. A nap utolsó állomása a Klauzál téri Vásárcsarnok volt, ahol megkóstolhatták a háztáji termelők finomságait.
A hölgyek élvezettel válogattak a piacon kapható termékekből
A Fásy Ádám által szervezett szépségversenyek egyik alappillére a jótékonyság. Ennek jegyében dr. Bajkai István országgyűlési képviselővel, a rendezvény fővédnökével és Muszka Gréta királynővel karöltve az erzsébetvárosi nagycsaládosokat örvendeztette meg ajándékcsomagokkal, melyek tartós élelmiszert és édességet rejtettek.
A királynő nagy örömmel vett részt az adományozásban
Nem sokkal később a VII. kerületi Kópévár Óvodába érkezett a karitatív vonat Vattamány Zsolttal, Erzsébetváros polgármesterével kiegészülve, ahol egymillió forint értékű játékadománnyal tették még szebbé a gyermekek napjait!
balról: Fásy Ádám, a Magyarok Világszépe atyja; Vattamány Zsolt, Erzsébetváros polgármestere; dr. Bajkai István országgyűlési képviselő, a rendezvény fővédnöke; Muszka Gréta királynő
Amennyiben kedvet kaptál, július 15-ig még jelentkezhetsz a Magyarok Világszépe szépségversenyre! A leendő királynő jogot szerez majd arra is, hogy hazánkat képviselje a Miss Intercontinental világversenyen!
Forrás: Blikk
A 2017-es győztes, Senánszky Flóra ma ünnepli születésnapját!
A debreceni szépség életében gyökeres változást hozott a győzelem, szépségét a Miss Intercontinental világversenyen is is díjazták, hiszen a 66 delegált közül bejutott a TOP10-be. A sikert követően sem hagyta ott nagy szenvedélyét, az úszást, azóta is rendre szépen szerepel az úszóversenyeken. Küldetésének érzi, hogy a víz iránti szeretetét átadja a fiatalabb generációnak is, így rendszeresen tart úszoktatást gyermekeknek. Flóra nemrég lett túl a vizsgáin, melyet egy spanyol utazással ünnepelt meg!
Flóra Barcelonába, Malagába és Marbellába is ellátogatott
Muszka Gréta családjával és barátaival a Mátrában töltötte a pünkösdi hétvégét.
A 2018-as királynő
Rá is fért a pihenés a debreceni szépségre, hiszen épp csak véget ért számára a vizsgaidőszak. A jó időt kihasználva kirándultak, ellátogattak egy kalandparkba és a várnapokon is részt vettek. Az ott töltött idő alatt névnapot és születésnapot is ünnepeltek, igazán jó hangulatban telt el ez a két nap!
Az időjárásra nem lehetett panasz
Gréta és családja