Fásy Ádám, a Miss Intercontinental Hungary licenctulajdonosa megérkezett Egyiptomba, hogy személyesen támogassa a világverseny helyszínén, Sarm es Sejkben a Magyarok Világszépe idei királynőjét, ám útközben nem várt kalandokat kellett átélnie. Ugyanis már a megérkezéskor veszélybe került az ott-tartózkodása: a leszállást követően kiderült, hogy elvesztek a bőröndjei. Köztudott, hogy Ádám tavaly szívműtéten esett át, és azóta napi szinten gyógyszereket kell szednie, amiket gondosan becsomagolva a bőröndjében tartott. Így nagyon fontos, mondhatni életbevágó, hogy a bőröndök minél hamarabb visszakerüljenek hozzá. Az első éjszakája így azzal telt, hogy a hollétük után nyomozott, de még most is csak ígéret van rá, hogy hamarosan megérkeznek.
Fásy Ádám Maria Cecília Almeida de Sousával, a brazil jelölttel
,,Minden bonyodalom ellenére nekem most az a legfontosabb, hogy a versenyzőnk jól érzi magát. Eddig jól veszi az akadályokat, és úgy látom, szépen helytáll. Nemzeti igazgatóként elmondhatom, hogy nagy mérföldkő ez a Miss Intercontinental történetében, hiszen az 50. jubileumi versenyt rendezik. Erős az idei mezőny is, eddig szebbnél szebb jelöltekkel találkoztam, de mint köztudott, a magyar hölgyek a legszebbek, és bízom benne, hogy Patrícia sikerrel zárja a világversenyt" - tudtuk meg a szépséggurutól.
Balról Ádám az orosz a holland és a magyar versenyző társaságában
A szervezők gondoskodnak róla, hogy a lányok egy percet se unatkozzanak, csodálatos környezetben készülnek, a színpadi mozgás és a koreográfiák tanulása, illetve a forgatások és fotózások mellett azért minden napra jut egy kis kikapcsolódás is.
A kubai szépséggel a nemzeti ruhás show-t követően
,,Izgatottan várom a pénteki finálét, és bízom benne, hogy a közösen befektetett munkánk meghozza az eredményét" - mondta a királynő, akinek sokat jelent, hogy Ádám jelenlétével támogatja őt a világversenyen.
Forrás: Blikk
A nyáron rendezték meg a Fásy Ádám nevével fémjelzett Magyarok Világszépe Fináléját Dunakapu téren, ahol a szépségverseny győztese a győri Perger Patrícia lett. A gyönyörű lány már Egyiptomban, Sharm el Sheikh-ben készül a világverseny döntőjére, melyet pénteken rendeznek meg az Észak-Afrikai városban.
A győri lány a nyáron nem csak a koronát nyerte meg, egy új autóval is gazdagodott, és ő képviseli hazánkat az 50. jubileumát ünneplő Miss Intercontinental világversenyen Egyiptomban. A fiatal szépség már ott van a helyszínen, társaival együtt egy csodálatos szálloda vendégszeretetét élvezhetik Sharm el Sheikh-ben. A szervezők mindent megtesznek, hogy a világ közel nyolcvan országából érkezett versenyzők felejthetetlen élményekkel gazdagodjanak. Többek között lehetőségük nyílt megismerkedni a helyi kultúrával, gasztronómiával, részt vettek egy sivatagi túrán, ahol quadozhattak, és a verseny fináléjára is gőzerővel készülnek. A győri lány izgatottam várta, mi vár majd rá Sharm el Sheikh-ben. A hotelben egy indiai lány lett a szobatársa, akivel hamar megtalálták a közös hangot.
– Mindenki nagyon kedves. Meglepően sokan, összesen hetvenketten vagyunk, és mindannyian más országból érkeztünk. Az első naptól kezdve fotózásokon veszünk részt. A szponzor képeken kívül készülnek fürdőruhás fotók, és a hotel számára is nap mint nap készülnek alkotások. Fárasztó, hiszen reggeltől, kora estig elhúzódnak ezek a programok – fogalmazott lapunknak Perger Patrícia.
A győri lány minden szabadidejét kihasználja a verseny helyszínén, sok időt tölt az edzőteremben, hogy tökéletes formában legyen a fináléra. A fotózásokon kívül folyamatosan ruhapróbákra várják a lányokat, interjúkat adnak, és egy bemutatkozó kisfilmet is forgatniuk kell az egzotikus helyszínen. Patrícia nem először fordul meg Egyiptomban, és nagyon élvezi a város atmoszféráját.
– Sokat vagyunk sminkben, de sosem éreztem úgy, hogy el kell rejtenem az arcomat. Egyik nap búvárkodni lehetett a bikinis fotózás után, elsőként ugrottam be a tengerbe, és csodáltam meg a korallzátonyokat, és mélység élőlényvilágát – mesélte a fiatal lány.
Hozzátette: meglepően kedvesek a riválisok, és bevallom többen megkerestek már, hogy elmondják drukkolnak nekem, mert szerintük mindig magamat adom, és természetesen viselkedem.
A tábor pár nap múlva már véget ér, a finálé előtt a győri lány egy fürdőruhás versenyén vesz majd részt, és a nemzeti magyar ruháját is megmutathatja egy programon. Azt mondja, izgalommal várja a verseny fénypontját, de mosolyogva, teljes szívvel, önmagát adva fog szerepelni a színpadon.
Fásy Ádám a Miss Intercontinental Hungary licence tulajdonosa lapunknak úgy nyilatkozott: Patríciának minden esélye megvan ahhoz, hogy sikert érjen el.
– Többek között azért, mert magabiztos színpadi rutinnal rendelkezik és a kiváló angol tudása is előnyt jelenthet számára a versenyen. A felkészülés idejére minden segítséget megkapott, csapatom minden tagja azon volt, hogy Patrícia a legjobb formáját hozza. Nagyon szurkolok neki – fejtette ki Fásy Ádám.
A döntőt október 14-én rendezik majd. Addig még Patríciára és versenytársaira rengeteg feladat vár. Fotózások, tv-s szereplések, színpadi koreográfia gyakorlása, és persze az intelligencia teszt is, ami kiemelten fontos ezen a versenyen.
Forrás: kisalfold.hu
Perger Patrícia, a Magyarok Világszépe királynője képviseli hazánkat Egyiptomban, a jubileumi, 50. Miss Intercontinental világversenyen.
A döntőig több fotózáson is részt kell venniük
A 23 éves győri szépség és versenytársai már egy hete Sarm es-Sejkben, a felkészítőtábornak helyet adó Meraki Resort hotel vendégszeretetét élvezik.
A Miss Intercontinental Hungary licenctulajdonosa, Fásy Ádám elárulta: Patrícia egészen fiatal kora óta a színpadon mozog, modellként bejárta a fél világot, így a tapasztalata és a magabiztos megjelenése, tökéletes angolnyelv-tudása valamilyen szinten előnyt jelenthet. Nem utolsósorban a magassága is, hiszen 177 cm, így egy magas sarkú cipőben még inkább kitűnik a többi versenyző közül.
Bikinis fotózáson a vetélytársakkal
Patrícia a megkoronázása óta gőzerővel készült a megméretésre. Már itthon minden segítséget megkapott a licenctulajdonostól és csapatától, így felkészülten indult el a világversenyre.
Patríciát lenyűgözte Egyiptom
Az 50. Miss Intercontinental fináléja október 14-én lesz, de addig még rengeteg a teendő. A lányok számos fotózáson, forgatáson, nyilvános eseményen és próbán vesznek részt, de azért jut idejük a kikapcsolódásra is! Esténként tematikus partikkal zárják a napot, ahol a bulizás mellett új barátságok is kialakulhatnak.
Forrás: Blikk
Nemrég 500 versenyző közül választották Perger Patríciát a Magyarok Világszépének, aki most átvehette a fődíjat, egy vadonatúj autót.
Perger Patrícia megkapta a nyereményautóját /Fotó: Pozsonyi Zita
Madarat lehetett fogatni Patríciával, amikor megnyerte a szépségversenyt, és tudatosult benne, hogy ő utazhat Egyiptomba, hogy hazánkat képviselje a Miss Intercontinental világversenyen. A királynő szorgalmasan készült, szerdán pedig indul is Egyiptomba, ám előtte még egy örömteli esemény várt rá: átvette a Fiat 500-ast Fásy Zsüliettől, a Magyarok Világszépe tulajdonosától, illetve a Pappas Autó képviselőjétől, Pais Józseftől. A királynő ígérte, büszke tulajdonosa lesz az autónak.
Perger Patrícia Fásy Zsüliettől és Pais Józseftől vette át új autója kulcsait /Fotó: Pozsonyi Zita
– A bőröndöm szerda délelőtt fogom bepakolni, három hétre utazom Egyiptomba, arra azért bőségesen kell csomagolni – árulta el a királynő, aki mosolyogva tette hozzá: 18 éves kora óta vezet.
– Rögtön megcsináltam a jogsim, amikor lehetett. Vagány sofőrnek tartom magam, szeretem a gyorsaságot, de nagyon óvatos vagyok. Türelmes típus vagyok, de már alig várom, hogy vezethessem ezt az autót, csodaszép! – áradozott csillogó szemekkel a Magyarok Világszépe, Fásy Ádám királynője, akiben egészséges drukk van a verseny előtt, s szeretné a legjobb formáját hozni a fináléban.
Forrás: Blikk
Perger Patrícia hamarosan útnak indul Egyiptomba, ahol hazánkat képviseli majd az 50. jubileumi Miss Intercontinental világversenyen. Bővebb részletek a Mokka riportjában.
Forrás: TV2 Mokka