Perger Patrícia lett a Magyarok Világszépe újdonsült királynője, aki a korona és a királynői cím mellett jogot szerzett arra is, hogy hazánkat képviselje Egyiptomban, az 50. jubileumi Miss Intercontinental világversenyen.
Milyen megfontolásból indultál a Magyarok Világszépe versenyen? A versenyre elsősorban azért jelentkeztem, mert szülővárosomban, Győrben került megrendezésre. Fontosnak tartom, hogy bármit is csinálunk az életben, az szívből jöjjön és őszintén. A fiatalokat szerettem volna erre sugallni.
Perger Patrícia, Miss Intercontinental Hungary bemutatkozó filmje
Mit éreztél, amikor Győrben kimondták a nevedet, hogy Te lettél a Magyarok Világszépe királynője? Hálát, köszönetet és örömöt. Hálát Fásy Ádámnak és mindenki másnak, aki segített a felkészülésben mindannyiunknak. Köszönetet azoknak, akik szurkoltak és bíztattak, na és az örömöt, ami a mai napig kitart és bizonyára még hosszú ideig kifog, hiszen egy álom vált valóra ezzel.
a királynő háomszor jár edzeni egy héten
Hogyan telnek a napjaid a verseny óta? A verseny óta új feladatok és kihívások lettek. Tv megjelenések ès interjúk, melyeknek minden pillanatát élvezem és bátran állok a kamerák elé. Napjaim mozgalmasan telnek, egyre több időt töltök Budapesten, amit szintén igazán élvezek.
Hamarosan indulsz Egyiptomba, ahol a Miss Intercontinental világversenyen fogod képviselni hazánkat, hogyan készülsz erre? A felkészülésben hatalmas segítséget nyújt számomra Fásy Ádám licence tulajdonos és felesége Marika. Legyen az smink, ruha vagy járás tanácsadás. A magam részéről próbálok a legjobb formámba kerülni. Heti háromszor járok edzeni és az étkezésekre is nagyon ügyelek. Napi szinten igyekszem a magassarkúban való kifutó járásomat tökéletesíteni.
Patrícia Fásy Ádám licence tulajdonossal és feleségével Marikával
Hogyan tovább, mik a távolabbi terveid? Szeretnék utazni és még több kultúrával megismerkedni világunk körül. Továbbá szívesen folytatnám sport tanulmányaimat, hiszen a sport és a mozgás a mindenem.
A Magyarok Világszépe versenyben idén Egyiptomba utazhatott, hogy hazánkat képviselje a földeáki-makói Palócz Léna.
Most egy újabb rangos elismerésben lehet része. A Szakmai Elit Év Arca 2022 díjat neki ítélték oda. A 19 éves Léna 16 évesen kezdett fotózásra járni, és ruha- valamint sminkmodel is volt már. A hobbija a klarinét, a futás és biciklizés, valamint a sminkelés. Az edzéstervét évek óta maga állítja össze. Kiemelten odafigyel az egészséges étkezésre. A szép cipők és ruhák iránti szenvedélye kiskorából ered, mindig szívesen vett részt fotózásokon. Most sminkesnek tanul, mellette a Makói Magán Zeneiskola növendéke. Hivatásos zenész szeretne lenni. Földeákon él családjával, az iskola miatt rendszeresen találkozhatunk vele Makón.
Léna I. udvarhölgyként
Németh Imre, a gála szervezője felkeresett, és egy nagyon pozitív hírt kaptam tőle. 2022. október 29-én szakmai összefogásnak köszönhetően rendezik meg XXVII. Szakmai Elit 2022 jótékonysági díjátadó gálát. A helyszín a Pannónia Pub & Grill Restaurant Szombathely lesz. Az XXVII. Szakmai Elit díjátadó kiemelt rendezvénye a Menedzserek, Topvállalkozások, Civil és Szakmai Szervezeteknek. Nagyon örülök az elismerésnek.
Lénát arról tájékoztatták, hogy a “Szakmai Elit szelleméhez itt társul a művészet, a közélet, a pedagógia, a sport, a felnövekvő új generációk, az üzletemberek, a szakmák kiválóságainak maradandó életműve és az azt elismerő közönség kitüntető szeretete. A díjazottak sorában szinte kivétel nélkül megtalálhatóak a szakma legjelesebb képviselői.
A díjazottak kiválasztásában a független szakmai bizottság mellett fontos szerepet kap a reprezentatív közvélemény-kutatás (Szakmai Elit online magazin a közelmúltban több ezer internetező bevonásával végzett felmérést), állampolgári javaslatok, statisztika adatok, vásárlók véleménye, szakmai kamarák és szövetségek ajánlása, a vezetők által kijelölt személyek.”
Lénának gratulálunk az újabb elismeréshez! Természetesen beszámolunk a díjátadás utáni is róla.
Minden nap magassarkúban masíroz a tükör előtt – Filippínó tervező készítette a világversenyre a ruháját.
Perger Patrícia, a Magyarok Világszépe verseny győztese
Perger Patrícia nevét hirtelen egy egész ország megismerte, ugyanis ő lett a Magyarok Világszépe királynője, amivel elnyerte azt az esélyt is, hogy megmutathassa magát az egyiptomi Miss Intercontinentalon. A Blikknek most beszámolt arról, milyen érzés királynőként élni, milyen visszajelzéseket kap, hogyan készül a világversenyre, illetve kik támogatják őt ezen az úton.
Mint ahogy arról a Blikk is beszámolt korábban, a 23 éves Perger Patrícia lett a Magyarok Világszépe verseny győztese Győrben. A királynőt az 500 jelentkező, majd végül a fináléba jutó 14 lány közül választották ki. A hölgyek a döntőt megelőzően egyhetes felkészítő táborban vettek részt Fásy Ádám vezetésével, amelynek a győri ETO Park Hotel adott otthont.
A koronát is ő adta át Patríciának, amikor kiderült, hogy övé a győzelem, egyúttal az a lehetőség is, hogy hazánkat képviselje majd a Miss Intercontinental világversenyen Egyiptomban. Patrícia élete teljesen megváltozott, amióta a fejére került a korona, állítása szerint már mindenhol felismerik az emberek.
Perger Patrícia már nagyon várja, hogy a világversenyen is megmutathassa magát /Fotó: Pozsonyi Zita
"Nagyon izgalmas, mert felismernek az utcán, akár a kisboltban, akár amikor dinnyét veszek egy árustól. A családi ház előtt is megállnak kocsival gratulálni. Sok a pozitív visszajelzést, sőt, csak pozitív visszajelzést kapok" – kezdte mesélni lapunknak a barna bombázó. A világversennyel kapcsolatosan hangsúlyozta: lámpaláz nincs benne, jól szeretne teljesíteni, de nyomás nincs rajta. Hozzátette: nagy örömmel gondol arra, milyen lesz majd kiállni a kifutóra.
Arra is megadta a választ, hogyan készül egy ilyen volumenű rendezvényre. Mint fogalmazott, minden nap magassarkúban masírozik a tükör előtt, továbbá az angoltudását igyekszik csiszolni, mert bár jó a nyelvtudása, minél színesebben szeretne megszólalni a különféle témákban.
Perger Patrícia, a Magyarok Világszépe verseny győztese /Fotó: Pozsonyi Zita
„A ruhámat, amit majd a döntőn viselek, most szereztem meg egy filippínó tervező barátomtól: annyit elárulhatok, hogy nagyon gyönyörű lesz” – ecsetelte Patrícia, akit a családja is nagyon támogat.
„Édesanyám már megvette a repjegyet Egyiptomba a döntő napjára, az első sorból fognak drukkolni, s mindenben támogatnak. Hozzájuk is odamennek gratulálni az emberek, nagyon örülnek a sikeremnek” – mondta boldogan.
A Magyarok Világszépe castingjának izgalmakkal teli pillanatait, a felkészülés részleteit és a döntőig vezető út kulisszatitkait a nézők augusztus 27-én, valamint augusztus 28-án láthatják 22 órától a Super TV2-n.
A szépségversenyek atyja idén először enged betekintést a nívós szépségverseny kulisszái mögé. Szombaton a Super TV2-n láthatják a nézők a lányok döntőig vezető útját.
Fásy Ádám harminc éve rendez szépségversenyeket, most azonban egy nagyon különleges dologgal kedvez a nézőknek: kulisszatitkokat árul el a Magyarok Világszépe Szépségversenyről.
Szombaton 22 órától a Super TV2-n a nézők betekintést kaphatnak abba, hogyan készítették fel a versenyen induló lányokat a fináléra. Az egyhetes felkészítő tábor sok izgalmat és kihívást tartogatott a szépségeknek. Most először a nézők is láthatják azt, hogy milyen utat jártak be a lányok a döntőig.
A döntő izgalmas pillanatait vasárnap láthatják majd a nézők a Super TV2-n.
A lányokat Fásy Ádám segítette a felkészülésben. Az egyhetes felkészítő tábort az ETO Park Hotelben tartották, a lányok válogatóját, valamint felkészülésük minden egyes kulisszatitkát a nézők augusztus 27-én láthatják a Super TV2-n.
A döntőt Győr főterén, a Dunakapu téren tartották, ahol már reggeltől óriási volt a sürgés forgás, hiszen minden királynő-jelölt a legjobb formáját akarta hozni. A színpadi próbák után a versenyzőket Pankotai Anita sminkmester és Simon Tamás fodrászmester vették kezelésbe, biztosítva a makulátlan megjelenést.
Az este folyamán minden lány magyaros viseletben, falatnyi bikiniben, valamint csodálatos estélyi ruhában is megmutatta magát a több ezres közönség előtt, a gálaműsort pedig olyan hazai sztárok tették még emlékezetesebbé, mint: Opitz Barbi, Bebe, Janicsák Veca, Varga Viktor, Szabó Ádám, Herceg, Vavra Bence, a Teswér, Milán, Jankó, Szűcs Antal Gábor és a Gipsy Kings Experience, valamint a Rábca néptáncegyüttes.
A sok izgulás és a kemény munka végül meghozta gyümölcsét, a gála végén pedig arra is fény derült, ki képviseli Magyarországot az 50. jubileumát ünneplő Miss Intercontinental világversenyen.
A fergeteges show-műsorral egybekötött szépségverseny fináléja augusztus 28-án, vasárnap este 22 órakor lesz látható a Super TV2-n.
Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához. bővebben