Egy hét múlva rendezik meg a Magyarok Világszépe verseny fináléját Győrben a Dunakapu téren. A Fásy Ádám nevéhez fűződő szépségverseny döntőjét egy felkészítő tábor előzi meg az ETO Park Hotelben.
Fásy Ádám a kisalfold.hu-nak elmondta: nagyon várták már a megérkezés pillanatát, és hogy végre elkezdődjön a finálét megelőző felkészítő tábor.
- Immáron tizenhatodik éve végezhetem a Munkácsy kiállítások menedzselését. Így ismerkedtem meg Győrrel, és a város polgármesterével is. A kiállítás időtartama alatt többször látogattam el a városba. Győr egészen lenyűgöző, és szép. Úgy ahogy a lányok is. A versenyzők komoly feladat előtt állnak, hiszen sokan még nem álltak színpadon sem. Az én feladatom az, hogy felkészítsem őket a nagy fináléra. A lányoknak sok mindent meg kell tanulniuk. Nem mindegy hogyan járnak, beszélnek, viselkednek a színpadon. Annyit elárulhatok, nagy színpadi koreográfiát fognak megtanulni a lányok – fogalmazot
A lányok már elfoglalták szobáikat. Pihenni csak egy rövid ideig tudtak, vasárnap délután és este már a koreográfiát kezdik megtanulni a lányok.
A versenyző résztvevőket a Superior ETO Park Hotel szállodaigazgatója, Szabó Áron is örömmel üdvözölte. Portálunknak elmondta: presztízs számukra, hogy szállodájukat választották a szervezők.
- Nagyon örülünk, hogy minket választottak, igyekszünk mindent biztosítani a számukra. Győrnek, és nekünk is presztízs értékű, hogy ezt az eseményt a folyók városába rendezik meg. A szervezők és a lányok a legjobb szobáinkat kapták. A kiválasztásnál külön odafigyeltünk arra, hogy olyan szobákat kapjanak, melyeknek ablakai a stadionra néznek. Bízom benne, hogy a verseny résztvevői jól érzik majd magunkat a hét folyamán, és egyszer később majd akár szüleikkel, és barátaikkal is visszatérnek hozzánk – mondta el a szállodaigazgató.
A lányok hétfőn megismerkednek a várossal, és Győr öt nevezetes helyszínét tekintik meg. Lazításként fagyiznak, és vízre is szállnak egy rövid időre, hajókáznak a Mosoni-Dunán.
A döntőbe jutott hölgyek nem csak a koronáért versengenek vasárnap. A tét sokkal nagyobb, hiszen a győztes képviselheti hazánkat a Miss Intercontinental világversenyen. Emellett a királynői fődíj egy Fiat 500-as gépjármű lesz, a Pappas Autó támogatásával. Továbbá egy szerencsés hölgy a Top Model of the World versenyen öregbítheti hazánk jó hírét.
Az esemény médiapartnere a Kisalföld.
Fotó: Huszár Gábor
|
Jövő héten vasárnap Győrben rendezik meg a Magyarok Világszépe verseny fináléját a Dunakapu téren. A Fásy Ádám nevéhez fűződő szépségverseny döntője nem véletlen került városunkba, ezt maga a szervező árulta el a Kisalföldnek. A győztes hölgy hamarosan képviselheti hazánkat a Miss Intercontinental világversenyen is. |
|
Fásy Ádám és Tóth Boglárka, a Magyarok Világszépe 2020 királynője |
Fásy Ádám neve összeforrt a magyar szépségkirálynőválasztás fogalmával.
Három évtizede dolgozik hölgyekkel, a Miss World és a Miss Universe versenyek meghonosítása is az ő nevéhez fűződik.
A finálét megelőző felkészítő tábor már most vasárnap elkezdődik városunkban, amelynek az ETO PARK Hotel ad otthont.
Messze földön szépek
Közismert, hogy a magyar lányok szépsége nem ismer határokat. Ebből adódóan merült fel Fásy Ádámban, hogy miért ne terjeszthetné ki szépségversenyét az országhatáron kívül, hiszen mindenütt élnek szép magyar lányok.
– A rendezvény egyik fontos üzenete a nemzeti összetartozás, hiszen a magyar hölgyek messze földön nemcsak szépek, hanem hazájukat szerető fiatalok is – mondta el lapunknak Fásy Ádám. Elárulta azt is, nem véletlen, hogy Győrben rendezik meg az esemény fináléját.
Újabb projekt Győrben
– Immáron tizenhatodik éve végezhetem a Munkácsy kiállítások menedzselését. Így keveredtem Győrbe, s innen ismerem a város polgármesterét is. A kiállítás időtartama alatt többször látogattam el a városba, amit hamar a szívembe zártam a lakókkal együtt. Nagy öröm számomra, hogy most egy újabb projekt köthet a folyók városához – fogalmazott.
Nagy a tét
Hozzátette: a Magyarok Világszépe versenyen a döntőbe jutott hölgyek nem csak a koronáért versengenek. A tét sokkal nagyobb, hiszen a győztes képviselheti hazánkat a Miss Intercontinental világversenyen. Emellett a királynői fődíj egy Fiat 500-as gépjármű lesz, a Pappas Autó támogatásával. Továbbá egy szerencsés hölgy a Top Model of the World versenyen öregbítheti hazánk jó hírét.
A finalista hölgyek július 24-én, a Dunakapu téren fognak versenybe szállni a győzelemért. A sztárparádéval egybekötött szépségverseny fináléján a versenyzők mellett neves hazai művészek lépnek majd színpadra: Janicsák Veca, Varga Viktor, Opitz Barbi, Herceg, Vavra Bence, Erox, Bebe, Szabó Ádám, a Teswér és nem utolsó sorban a Gipsy Kings Experience Szűcs Antal Gábor közreműködésével. A gála műsorvezetője Kadlecsek Krisztián lesz. Az eseményről tv-felvétel is készül, amelyet a Super TV2 csatornán láthatnak a későbbiekben a nézők. Az esemény médiapartnere a Kisalföld napilap.
Forrás: kisalfold.hu
|
Győrben keresik a Magyarok Világszépét: A Miss Intercontinental Hungary licence tulajdonosa, Fásy Ádám és Győr alpolgármestere, Radnóti Ákos beszélt a részletekről. |
Július 24-én kiderül, hogy kinek a fejére kerül a királynői korona, hogy ki képviseli hazánkat a Miss Intercontinental világversenyen, valamint, hogy ki viheti haza a Fiat 500-as személygépkocsit.
Forrás: TV2 Mokka
Javában zajlanak a Magyarok Világszépe szépségverseny válogatói. Több száz lány közül választották ki azokat a szerencséseket, akik személyesen is megjelenhettek a castingokon. Az elmúlt évekhez hasonlóan, az ország számos pontjáról érkeztek hölgyek, de Felvidékről, Kárpátaljáról és Erdélyből is voltak jelentkezők.
Elbitorolták Fásy Ádám koronáját/ Fotó: Varga Imre
A zsűriben a licence tulajdonos, Fásy Ádám mellett helyet foglalt a Miss Universe Hungary 2005-ös győztese, Proksa Szandra, aki előszeretettel idézte fel akkori emlékeit.
,,Kimondani is hihetetlen, hogy eltelt 17 év. Mielőtt indultam a castingra, mondtam a férjemnek, hogy pontosan emlékszem arra az alkalomra, amikor ugyanerre a helyszínre kellett még 2005-ben jönnöm a válogatóra. Emlékszem, hogy remegő léptekkel jöttem fel a lépcsőn, ijedten érkeztem meg, zavarban voltam, ugyanakkor nagyon vártam azt a napot. Akkor nem gondoltam volna, hogy ennyi év elteltével ugyanitt leszek, csak a másik oldalon, zsűri szerepben. A lányok helyzetét abszolút át tudtam érezni, lélekben velük voltam.
"Volt olyan lány, aki elmondása szerint semmit nem sportol, de olyan genetikával rendelkezik, hogy azt gondolná az ember, napi 2-3 órát edz. Találkoztunk nagyon vékony lányokkal is, akik valószínűleg nem nagyon mennek a hűtő közelébe, képesek lemondani a finomságokról. Voltak olyan lányok, akik gyönyörű arccal rendelkeztek, viszont az alakjuk még nem a legmegfelelőbb egy szépségversenyre. Nekik azt javasoltam, hogy fussanak, szálkásítsanak és kis súlyokkal feszesítsenek. Ez lehet a megoldás ahhoz, hogy egy következő megmérettetésen a gyönyörű arcukkal és a már kidolgozott testükkel ők is ott legyenek a fényben” – mondta a világbajnok sportoló, Miló Viki.
Szandra és Viki megviccelték a szépséggurut, akitől néhány perc erejéig elbitorolták a koronát.
Ezt követően Ádám meg is koronázta Vikit, aki erről az Instagram-oldalán számolt be:
A finálét megelőző felkészítő tábor július 17-én veszi kezdetét Győrben, amelynek az ETO PARK Hotel ad otthont. Ezt követően a finalisták július 24-én Győrben, a Dunakapu téren szállnak versenybe a győzelemért. A sztárparádéval egybekötött szépségverseny fináléján a versenyző hölgyek mellett neves hazai művészek lépnek színpadra: Janicsák Veca, Varga Viktor, Opitz Barbi, Herceg, Vavra Bence, Erox, Bebe, Szabó Ádám, a Teswér és nem utolsó sorban a Gipsy Kings Experience Szűcs Antal Gábor közreműködésével. A gála műsorvezetője Kadlecsek Krisztián lesz. Az eseményről tv-felvétel készül, amelyet a Super TV2 csatornán láthatnak a későbbiekben a nézők.
A tét hatalmas, a királynő egy Fiat 500-as személygépkocsival távozhat a Pappas jóvoltából, továbbá ő képviselheti hazánkat a Miss Intercontinental világversenyen. Emellett kiválasztják azt a szerencsést is, aki a Top Model of the World modellversenyen indulhat. Ezen felül olvasóink is lehetőséget kapnak arra, hogy eldöntsék, ki a legszebb a versenyzők közül! A Blikk Szépére online módon szavazhatnak majd!
Forrás: Blikk
Bevezető fotó: Varga Imre