A 2020-as verseny Vácról érkezett finalistája szerencsésnek mondhatja magát, hisz a járványhelyzet alatt és már ezt megelőzően is, 2 és fél éve rendkívül segítőkész kollégákkal minden napja munkával telik. Emellett szeretné fejleszteni a tudását, magán angol órákat vesz tavaly november óta.
A változatosság kedvéért kicsit kiszőkült. valamint a látása picit romlott, így új szemüveget kellett csináltatnia amit felváltva hord a kontaktlencsével. Néha modellt áll egy barátnőjének 1-1 sminkre, amit közösen készítenek. Viki a mozgást sem nélkülözi mindennapjaiban.
"Heti 1 alkalommal táncolni járok, hétvégente mindig futok egy jót a Duna-parton, a hétköznapok után kikapcsol, általában 4-5 km-t de van amikor 10-12 is sikerül."
A nyárra csak rövidebb nyaralásokat tervez, köztük csajos tihanyi hétvégét, és a versenyen nyert különdíjával is visszatérne kicsit nosztalgiázni, melyet a 2020-as verseny felkészítő táborának helyet adó, Alföld Gyöngye Hotel***superior és Konferenciaközpont ajánlott fel.
Vilcsek-Kovács Réka a Magyarok Világszépe 2020 verseny finalistája, a Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem első éves hallgatója.
Jelenleg a második oltása előtti időt itthon tölti tanulással, de még tervei szerint visszamegy júniusban egy hétre Marosvásárhelyre.
„Másodévtől egyelőre 5 hónapra kaptam tanulói vízumot az Erasmus+ program keretein belül, hogy a budapesti Metropolitan Egyetemen tanuljak médiát angol nyelven, így Budapesten fogok élni 2022 januárig biztosan, de lehet, hogy szeptember 30-ig, ha sikerül a hosszabbítás.”
Nyaralásra az idei évben nem készül, viszont júliusra egy hajdúsági művészeti táborba kapott ösztöndíjas részvételi lehetőséget. Réka az idei évben felhagyott a fotómodellkedéssel, mert a tanulmányai nagyon lekötik és szeretne 100%-osan arra összpontosítani, amihez a Magyarok Világszépe csapata is sok sikert kíván!
A tavalyi verseny I. udvarhölgyét nyári terveiről, hogylétéről kérdeztük.
A szarvasi szépség az utóbbi időben tanulással töltötte az idejét, szerencsére meglett az eredménye, ugyanis a héten államvizsgázott, mely nagyon jól sikerült. A 2020-as szépségversenyen Dominika nyerte el a Hotel Silver Hajdúszoboszló, mediterrán környezetben a feltöltődés és kikapcsolódás élményét nyújtó, négycsillagos álom Hotel egyik különdíját.
"A nyereményemet Jövő hétvégén fogjuk felhasználni, már nagyon várjuk, mert régóta nem mozdultunk ki itthonról. Utána még tervezünk a családdal Balatonra menni, a barátokkal pedig külföldre, még pontosan nem tudjuk, hogy mi lesz az úticél."
A tavalyi verseny II. udvarhölgye, a makói Frankó Melinda az egyiptomi Top Model of the World világverseny után, melyen a világ 6. legszebb lányának választották, felvételt nyert álmai munkahelyére, ahol kontrolleri pozícióban dolgozik immáron 3.hónapja.
![]()
"A szépségversenyek és modellkedés világa mellett rendkívül fontos számomra, hogy kamatoztassam az egyetemen megszerzett tudásom, és nagyon élvezem az új munkahelyemen való betanulás minden pillanatát."
Párjával a közelmúltban az etyeki borgazdaságba látogattunk el, ahol a pihenés mellett a helyi kúria borkóstolóján is részt vettek, hazafele kis kitérővel pedig a főváros nevezetességeit is megnézték. Melinda nyáron az egyik bakancslistás úti-céljára szeretne ellátogatni, a Földközi-tenger gyönyörű szigetére, Ciprusra. Persze mindez csak akkor lehetséges, ha a vírushelyzet megengedi.
Tóth Boglárka a hétvégén kihasználva a jó idő adta lehetőséget, a barátnőivel ellátogatott a Vértes hegységben található, Európában is ritkaságnak számító Bauxitföldtani Parkba.
Aki ott járt, az mondja olyan, mintha egy Mars-béli tájon lennénk. Bogi és barátnői sokat sétáltak az egykori bauxit bányában, élvezték a vörös lankák birodalmát.
Ahogy a fotókon is látszik, tényleg nem mindennapi látványban és élményben lehetett részük.