A 2018-as királynő, Muszka Gréta régóta dédelgetett álma vált valóra, ugyanis évek óta tervezte, hogy fantáziáját és kézügyességét fejlesztve kézzel készített ajándékokat fog gyártani.
Ez az álma megvalósulni látszik, igaz csak piciben. A kijárási korlátozások és a több otthon töltött idő adta az ötletet, hogy megpróbálja hasznosan eltölteni ezeket a napokat. Gréta szerencsésnek mondhatja magát, eddig nem fertőződött meg és a jelenlegi vírushelyzetben megtarthatta főállású munkáját is, így csak szabadidejében hódol az új hobbijának.
Eddig többnyire csak ajándékba készítettem dobozokat, de annyira megtetszett, hogy nemrég elkezdtem rózsa és csokiboxot is készíteni. A tavasz közeledtével pedig hamarosan jönnek az évszaknak megfelelő dekorációk is , jelen pillanatban úgy néz ki a lakás, mint egy kis gyár 🙂 – árulta el Gréta.
Ahogy a képeken is látszik, érdemes volt belekezdeni és megvalósítani ezt az álmot, aminek csak a fantázia szabhat határt, gyönyörű ajándékok és díszek készültek, melyekhez mi is gratulálunk.
Hurghada —Az előkelő 6. helyezést érte el a Top Model of the World versenyén a magyar szépség, Frankó Melinda Egyiptomban.
A magyar induló, a lélegzetelállító Frankó Melinda 6. lett a Top Model of the World versenyen
Elégedett az eredménnyel, életre szóló élmény marad számára a hurghadai kaland.
Melinda pillanatai Hurghadában, a MERAKI Resort-ban megrendezett 27. Top Model of the World világverseny fináléjában
„Nagyon kemény volt a felkészülés, mert nem volt sok idő rá. Angol nyelvet kellett tanulnom, minden nap edzettem, volt, hogy kétszer, oda kellett figyelnem arra, hogyan táplálkozom és lelkileg is fel kellett készülni. Úgy gondolom, hogy jól teljesítettem a színpadon, igyekeztem 150 százalékot nyújtani” – mondta a szépség, megsúgva, nem várt nehézség volt a versenyzők számára, hogy a füstgép miatt csúszóssá vált a talaj.
Úgy érzi, jól vette az akadályokat, és a lányokkal is jól kijött, rivalizálásnak nyoma sem volt közöttük.
A versenyző hölgyek
A 27. Top Model of the World versenyre Fásy Ádám (68) készítette fel Melindát, aki a helyszínen drukkolt a versenyzőnek.
Fásy Ádám a gyöztes Pierinna Patino Flores és udvarhölgyei társaságában
Fásy Ádám Melindával és az afrikai szépséggel
Fásy Ádám és Varga Viktor a döntőn
„Nagyon büszkék vagyunk Melindára, méltón képviselte Magyarországot ezen a rangos, nemzetközi versenyen” – árulta el Fásy Ádám, aki lehetővé tette Melinda számára, hogy részt vehessen a versenyen.
Forrás: Blikk
Fásy Ádám licence tulajdonos személyesen támogatta a finálé helyszínén az egyiptomi Hurghadában Frankó Melindát, akit a világ 6. legszebb lányának választották a szépségversenyen. Melinda a Mokkában Skype-on beszélgetett a műsorvezetőkkel az elért eredményéről és az élményeiről.
Forrás: TV2 Mokka
A Top Model of the World Hungary licence tulajdonosa, Fásy Ádám is megérkezett Egyiptomba, ahol javában tart a világverseny felkészítő tábora.
Fásy Ádám Egyiptomban szurkol a magyar versenyzőért, Melindáért
Elkísérte őt az extravagáns énekes, Varga Viktor, akivel a helyszínen szurkolnak a magyar résztvevő, Frankó Melinda sikeréért.
Fásy Ádám főnökként, Varga Viktor indiánként pózolt
Fásy Ádám, Detlef Tursies és Varga Viktor
Fásy Ádám elmondása szerint Melinda jól érzi magát, a rengeteg felkészülésnek köszönhetően eddig jól veszi az akadályokat és szépen helytáll a nemzetközi mezőnyben.
,,Izgatottan várom az idei versenyt. Nagyon erős a mezőny, eddig szebbnél szebb jelöltekkel találkoztunk, de mint köztudott a magyar hölgyek a legszebbek és bízom benne, hogy Melinda is sikerrel zárja az idei világversenyt. A szervezők gondoskodnak róla, hogy a lányok egy percre se unatkozzanak, csodálatos környezetben készülnek, a színpadi mozgás és a koreográfiák tanulása illetve a forgatások és fotózások mellett, minden napra jut egy kis kikapcsolódás is” – mondta a szépségguru.
Fásy Ádám a Top Model of the World szervezője, Erkan Demir társaságában
Fásy Ádám az orosz versenyzővel
A Magyarok Világszépe szépségverseny II. udvarhölgyének, a 22 éves makói lánynak első Európán kívüli utazása ez a mostani, így Fásy Ádám jelenléte nagy biztonságot és önbizalmat ad a magyar szépségnek a verseny további részére, illetve a március 5-én a hurghadai Meraki Resortban megrendezendő fináléra.
Forrás: Blikk
A Magyarok Világszépe királynőjének kiskora óta az élete része a sport.
"Kipróbáltam sok mindent pl.: foci, kosárlabda, röplabda, úszás, majd végül a társastáncnál kötöttem ki 15 évvel ezelőtt, és azóta versenyszerűen az életem elhagyhatatlan részét képezi."
Tóth Boglárka nagyon sok hazai és külföldi versenyen vett már részt partnerével, eddig a legszebb elért eredményük az Országos Bajnokságon elnyert 3. helyezés volt.
"Ebből kiindulva jött az ötlet, hogy ezzel szeretnék foglalkozni majd a későbbiekben és a már meglévő tudásomat szeretném átadni kisgyerekeknek."
A királynő az egyetemi tanulmányai mellett sikeresen elvégzett egy Társastánc Oktató tanfolyamot, aminek köszönhetően már taníthat, így egy lépéssel közelebb került az álma megvalósításához, ami egy saját tánciskolát takar.