Tóth Boglárka mesél a karácsonyi emlékeiről és az idei évre tervezett ünnepi programjáról.
Az ünnepek minden évben másképp alakulnak nálunk. Amikor pici voltam mindig a dédi mamámmal készítettem el a karácsonyi finomságokat, majd délután vendégül láttuk a családot. Vacsora közben megbeszéltük a fontos dolgokat, élveztük, hogy picit együtt van a család, majd ezután mindenki ment szépen a maga dolgára. Mire hazaértünk a Jézuska már meghozta a gyönyörű szép karácsonyfát és a szebbnél szebb ajándékokat. Mindig annyira izgatottan vártam a karácsonyt. Leírhatatlan érzések vannak bennem ilyenkor.
Idén a nagymamámmal és húgommal készítjük a finomabbnál finomabb fogásokat, de a pontos menü még nem állt össze. Nagyon sok rokonlátogatás vár ránk, finom ebédek és felejthetetlen pillanatok. Szeretnék sok időt tölteni a családommal, kipihenni magam, hogy jövőre újult erővel eshessek neki a munkának és az utolsó egyetemi évemnek.
Már csak pár nap választja el a 49. Miss Intercontinental világverseny finalistáit a döntőtől, az egyiptomi Sharm El-Sheikh-ben, ahol hazánkat a Fásy Ádám nevével fémjelzett Magyarok Világszépe királynője Tóth Boglárka képviseli.
Veszélybe került a magyar szépség, Tóth Boglárka szereplése a Miss Intercontinental világversenyen
A szépségeknek a felkészülés végéig szinte a nap minden percére van programjuk. A minap hajózni voltak a lányok, ahol a fotózás és forgatások mellett lehetett úszni a tengerben és táncolni a hajón. Másnap a szafarin qwadozni voltak, ezt követően este pedig egy Galabeya party-val zárták a napot a Gamila étteremben, ahol a helyi kultúrának megfelelő öltözékben kellett megjelenni Bogiéknak.
Boglárka helyi viseletbe öltözött
A party nem zárult fényesen, ugyanis Bogi és hat társa nem érezte jól magát, így a szervezők, elkülönítve a többiektől szigorú pihenést rendeltek el nekik. Azóta már jól vannak a lányok és újra részt vesznek a felkészülésben. A szervezők mindent megtesznek azért, hogy magas színvonalon rendezzék meg a finálét, ami az idei évben különleges helyszínen, a múzeumban lesz megtartva, ahol megtisztelve a helyi hagyományokat csak nemzeti és estélyi ruhában vonulnak a kifutóra a nemzetek szépei, így a fürdőruhás bemutatkozás már lezajlott.
Egy szafarin qwadozáson is részt vehettek a lányok
Már csak pár nap választja el a 49. Miss Intercontinental világverseny finalistáit a döntőtől
A verseny élő közvetítését figyelemmel követhetik az interneten október 29-én este 8 órától.
Forrás: Blikk
Tóth Boglárka, a Magyarok Világszépe királynője képviseli hazánkat a 49. Miss Intercontinental világversenyen.
Tóth Boglárka, a Magyarok Világszépe királynője
A Miss Intercontinental Hungary licenc-tulajdonosától, Fásy Ádámtól megtudtuk, hogy a világverseny szervezősége a járványhelyzetre való tekintettel az idei évre halasztotta a világversenyt, így hosszú felkészülés előzte meg Bogi kiutazását.
a Mokka stúdiójában a MY77 ruhájában tündökölt Bogi
A 21 éves szigethalmi szépség megkoronázása óta gőzerővel készült a megmérettetésre. Egyetemi tanulmányai mellett, rengeteget sportolt, Infrashapre és Speedfitness edzésekre járt, edzője pedig korábbi osztályfőnöke, Hollik András volt. A sport mellett kiemelt figyelmet fordított az egészséges táplálkozásra is. Folyamatosan fejlesztette angol nyelvtudását, továbbá Illés Krisztina kozmetikus mesternél is állandó vendég volt, aki a szemöldökét vette kezelésbe.
Egy hete érkezett meg az egyiptomi Sharm El-Sheikh-be, ahol versenytársaival a Sunrise Diamond Beach Resort Hotel vendégszeretetét élvezhetik egészen az október 29-én megrendezésre kerülő fináléig. Természetesen rengeteg a teendő, a lányok számos fotózáson, forgatáson, nyilvános eseményen és próbán vesznek részt, de jut idejük a kikapcsolódásra is!
Bogi a Karácsony Andrea által tervezett ruhában
A szépségek mezőnye egyre jobban kezd összekovácsolódni, persze vannak kisebb-nagyobb rivalizálások, de ezek egészséges határokon belül maradnak. Boginak a belgiumi lány lett a szobatársa, akivel első pillanattól jól megértik egymást. Esténként tematikus partykkal zárják a napot, ahol a buli mellett új barátságok is kialakulhatnak.
Bogi: „Úgy gondolom, ez egy hatalmas lehetőség arra, hogy jó messzire kerüljek a komfortzónámtól és bizonyítani tudjak magamnak, családomnak és ismerőseimnek”.
Forrás: Blikk
A Magyarok Világszépe választás királynője, Tóth Boglárka képviseli hazánkat, a 49. Miss Intercontinental világversenyen, aki megkoronázása óta gőzerővel készül a megmérettetésre.
A pandémia miatt a szervezők az idei évre halasztották a világversenyt, így hosszú felkészülés előzte meg Bogi kiutazását. Az egyetemi tanulmányai mellett rengeteget sportolt, Infrashap-re és Speedfitness edzésekre járt a szigetszentmiklósi TestLabor fitness- és szépségcentrumba, edzője pedig korábbi osztályfőnöke, Hollik András volt. A sport mellett kiemelt figyelmet fordított az egészséges táplálkozásra is.
Emellett Bogi párjával illetve egy ausztrál ismerőse segítségével folyamatosan fejlesztette angol nyelvtudását. Továbbá Illés Krisztina kozmetikus mesternél is állandó vendég volt, aki a szemöldökét vette kezelésbe a Zsidró szalonban.
A szigethalmi lány már megérkezett Egyiptomba, ahol október 29-én kerül megrendezésre a Finálé.
„Izgatottan várom a versenyt, hogy új emberi kapcsolatokra tehessek szert és fejleszteni tudjam magamat. Úgy gondolom, hogy ez egy hatalmas lehetőség arra, hogy jó messzire kerüljek a komfortzónámtól és bizonyítani tudjak magamnak, családomnak és ismerőseimnek.”
Bogi még indulás előtt a repülőtéren és érkezés után Egyiptomban a világverseny helyszínén
A hölgyek a felkészítő tábor ideje alatt a Sunrise Diamond Beach Resort Hotel vendégszeretetét élvezhetik és számos fotózáson, forgatáson, nyilvános eseményen és próbán vesznek majd részt, de remélhetőleg jut idejük a kikapcsolódásra is!
Tóth Boglárka, a Magyarok Világszépe királynője képviseli hazánkat a 49. Miss Intercontinental világversenyen. A Miss Intercontinental Hungary licenc-tulajdonosa Fásy Ádám szerint nagy esélye van a különleges vonásokkal rendelkező lánynak.
Forrás: TV2 Mokka