Fásy Ádám 2016-ban indította útjára a „Magyarok Világszépe” elnevezésű versenyét, mely idén az 5. jubileumát ünnepli.
Fásy Ádám és Fásy Zsüliett A Miss Intercontinental világverseny Top 5 versenyzőjének társaságában.
– Közismert, hogy a magyar lányok szépsége nem ismer határokat, ezért amikor elindítottuk versenyünket, úgy gondoltam, legyen más, mint a többi szépségverseny, bontsuk le a határokat, hisz a szépség is határtalan. A világ bármely pontjáról azon hölgyek jelentkezését várjuk, akik magyar származásúak, így részt vehet az anyaországon kívül bármely földrészen élő hölgy. Az elmúlt években, Felvidékről, Kárpátaljáról, Erdélyből, sőt Olaszországból, Hollandiából, Németországból is volt jelentkező. A tavalyi döntős csapatban vietnámi és fülöp-szigeteki felmenőkkel rendelkező versenyzőnk is volt – mondta Fásy Ádám szépségguru, aki hozzátette, Orosháza megannyi szépséget és érdekességet rejt, ezért úgy döntöttek, az idei évben a Magyarok Világszépe V. Gálaműsorát a mi városunkban rendezik meg.
A szépségversenyen az értékes nyeremények mellett életre szóló élményekben is gazdagodnak a hölgyek. A tét nagy, ugyanis a nyertes hölgy képviselheti hazánkat a Miss Intercontinental Világversenyen, valamint kiválasztásra kerül az a hölgy is, aki a Top Model of the World mezőnyében bizonyíthat. A tavalyi év páratlan sikert hozott, ugyanis a Miss Intercontinental világszínpadán hazánk képviseletében első helyezett lett Mikó Fanni, akinek a Magyarok Világszépe jelentette a belépőt a nemzetközi megméretésre.
Mikó Fanni
– Az orosházi táborban, még nem gondoltam, hogy a részvétel mellett mennyi élménnyel gazdagodom – mondta Fanni, aki 80 ország delegáltja közül végzett az első helyen Egyiptomban.
Mikó a többi versenytársával együtt 10 napot töltött a városunkban megrendezett felkészítő táborban. Ez idő alatt a hölgyeknek lehetőségük nyílt többek között megtekinteni központban található Üveg Körtefát, az Evangélikus Templomot és a Gyopáros tavat is.
Ha szeretnél az értékes nyeremények mellett életre szóló élményekkel gazdagodni, a 17. életévedet betöltötted, de nem vagy idősebb 27-nél, jelentkezz a Magyarok Világszépe szépségversenyre!
Bővebb információ és jelentkezés: www.magyarokvilagszepe.hu
Forrás: Oros Cafe
2020-ban a Fásy Ádám nevével fémjelzett Magyarok Világszépe verseny ötödik jubileumát ünnepeli Békés megye harmadik legnagyobb városában, Orosházán.
A Finálét a város főterén kerül megrendezésre egy gigantikus sztárparádé keretén belül. A gálaműsorról idén is tévéfelvétel készül, melyet a TV2 Csoport FEM3 csatornáján, főműsoridőben láthatnak majd a nézők. A döntőt megelőzően a hölgyek csodálatos környezetben készülnek majd a megmérettetésre Orosházán. A leendő királynő képviseli hazánkat a Miss Intercontinental világversenyen Indiában, illetve számos értékes ajándékkal gazdagodik.
A döntőbe jutott versenyzők közül választják ki azt a hölgyet is, aki Magyarország színeiben megmérettetheti magát a Top Model of the World színpadán. A világból azon hölgyek jelentkezhetnek, akik igazoltan tudják bizonyítani magyar származásukat, valamint 17. életévüket betöltötték, de még nem idősebbek 27 évesnél. Ennek megfelelően a versenyen részt vehet az anyaországon kívül bármely földrészen élő hölgy, aki tudja igazolni, hogy a felmenői között bizonyított a magyar származás.
Jelentkezés: http://magyarokvilagszepe.hu/jelentkezesi-lap
Egy hetet töltöttek tavaly Orosházán a Magyarok Világszépe verseny legcsinosabb lányai. A 18 szépség itt készült fel az augusztus 9-ei döntőre.
Szépségek Orosházán 2019 – A Magyarok Világszépe verseny döntősei érkeztek a városba
Forrás: OrosCafé
Budapest — A Velencei Karnevál hangulatát élhetik át azok, akik ellátogatnak a Stefánia Galériába, ahol Nemes Károly alezredes alkotásai immáron 3. alkalommal kerülnek kiállításra.
Senánszky Flóra szépségkirálynőt teljesen elbűvölték a velencei karneválok hangulatát idéző maszkok
– Az álarckészítés igazi szívbéli hobbim, amit egy a Velencei Karneválon tett látogatásom indított el bennem – kezdte Nemes Károly. – Mivel az eredeti álarc drága volt, úgy döntöttem, megpróbálom magam megcsinálni. Az olasz mesterek féltve őrzik fortélyaik titkát, így többéves kutatómunka után hoztam létre az első saját darabomat, amelyet azóta számos újabb követett. Ezekből a művekből állt össze a mostani kiállítás.
A megnyitón ott volt a Magyarok Világszépe 2017-es királynője, Senánszky Flóra.
– A kedvencem a Snow Queen, azaz a Hókirálynő nevű maszk, amelyet számos csillogó Swarovski kristály díszít, de az Ifjú szerelmes Casanova is magával ragadott – mesélte a szépség.
Forrás: Blikk
Hódítanak a világ szépség- és topmodellversenyein a megyénkbeli lányok.
Kitti, Fásy Ádám licence tulajdonossal
Nemrég írtunk Mikó Fanniról, aki a Miss Intercontinental 2019 verseny szépségkirálynője lett.
Most pedig Vascsák Kitti szépségét és hibátlan alakját fedezték föl a bírák.
Kitti tavaly jelentkezett a Fásy Ádám nevével fémjelzett Magyarok Világszépe megméretésre. Itt elnyerte az első udvarhölgy címet, ezért ő indulhatott januárban a Top Model of the World világversenyen, melyet januárban rendeztek Egyiptomban. Kitti soha nem járt még ilyen komoly megméretésen, versenytársai mind idősebbek voltak, tapasztalt, 22-24 éves topmodellek. Ennek ellenére a mindössze 17 éves lány bekerült a top 15-be, majd a fináléban a 8. helyet szerezte meg.
– A világverseny egy kéthetes felkészítőtáborral kezdődött. Ötven országból 50 lány érkezett Egyiptomba. Nem volt könnyű számomra az első nemzetközi próbatétel, csak angolul tudtam beszélgetni a lányokkal, de úgy érzem, hogy nagyon sokat tanultam és sok tapasztalatot szereztem. Segített az is, hogy ott volt velem Fásy Ádám és Varga Viktor énekes. A zsűriben pedig ott ült Mikó Fanni szépségkirálynő. Tulajdonképpen azért jelentkeztem a versenyre, mert szeretném elindítani a modellkarrieremet. Most már biztosan könnyebb lesz elérni a céljaimat a magyar és a nemzetközi modelléletben. A verseny után kaptam is felkéréseket, megkerestek különböző licenctulajdonosok. Gyermekkorom óta nagy álmom, hogy modell lehessek, nagyon tetszik ez a pálya. Remélem, most már sikerül az álmaimat megvalósítani – fogalmazott Kitti.
Forrás: Boon.hu
Senánszky Flóra és Mikó Fanni is jelen voltak Debrecenben a Bocskai emlékversenyen, melyet a magyar bokszolók egy arany, két ezüst és négy bronzéremmel zártak. A mini világbajnokságnak is nevezett tornán 33 ország 244 boxolója lépett a kötelek közé.
Senánszky Flóra és Mikó Fanni
Forrás: TV2 Tények