Nemrégiben debütált L.L. Junior és Pixa közös szerzeménye, melyhez videóklip is készült.
A klipben szereplő gyönyörű hölgyek között feltűnik Vascsák Kitti is, aki nemrégiben Egyiptomban képviselte hazánkat a Top Model of the World modellversenyen
A nyári, bulizós dal kisfilmjét Szentendrén forgatták, ami nem bizonyult egyszerű feladatnak, mivel a szereplők és a stáb kivoltak téve az időjárás viszontagságainak, de mindez nem szegte kedvüket. Kitartásuknak köszönhetően megszületett a végeredmény, ami önmagáért beszél.
A raggamuffin hazai megteremtője, L.L. Junior elárulta, hogyan jött a közös munka ötlete Pixával: ,,Az egyik rajongónk vetette fel az ötletet az Instagramon, hogy a jövőben készítsünk egy közös dalt. Úgy döntöttünk eleget teszünk kérésének, így született meg az ,,Elkenem” című számunk.”
Kitti és a rapper
Tóth Dánielt, alias Pixát korábban láthattuk már ByeAlex vagy éppen Hiro oldalán is. Legútóbb egyedülálló módon egymást követő három napon át jelentek meg dalai, ebből kettő közös produktum Horváth Tamással. Bő két hét elteltével pedig itt az újabb dobása.
,,Egy üres áprilisi éjszakán, amikor sehova nem tudtunk menni, mert mindenki otthon csücsült, picit mérgelődtem és reménykedve gondoltam a nyárra, hogy talán akkora már vége lesz a karanténnak. Elkezdtem dalolászni és megjött az ihlet, kipattant a fejemből a dal refrénje. Aztán Junior és én is megírtuk a saját magunk részét. A közös munka nagyon gyorsan zajlott, Junior lejött hozzám Székesfehérvárra a stúdióba, ahol nagyjából 20 perc alatt felnyomta a saját blokkját.” – mesélt a szám születésének körülményeiről a dj, aki bevallotta, hogy a forgatáson Junior kedvéért öltözött össze a rapperrel.
Íme a videóklip:
Forrás: Blikk
A 2017-es királynő Senánszky Flóra élete felgyorsulóban van.
Az online tanulás és az edzések mellett két korábbi felkérésnek tett eleget. Esküvői ruha fotózáson vett részt szülővárosában, valamint egy fiatal debreceni közgazdász, saját tervezésű divat márkájának népszerűsítésére kérte fel őt.
Jó volt kicsit kilépni a bezártságból, nagyon élveztem a munkát mindkét fotózáson - árulta el a szépség.
A nyár további részében a családdal szeretnénk elmenni valamikor nyaralni, természetesen idén belföldre, talán a Balatonra utazunk majd. Erdélyben él egy barátnőm, akit szívesen meglátogatnék, természetesen a feloldásokat követően, ha már teljesen biztonságos lesz az utazás, hisz már nagyon régen nem találkoztunk, de ez még a jövő zenéje - mondta Flóra.
A Magyarok Világszépe 2018-as királynője közgazdásznak készül, a Budapesti Metropolitan Egyetemen Kereskedelem és marketing alapszakon tanul, aki a napokban készült el szakdolgozatával. Erről, és további terveiről kérdeztük Grétát.
Milyen témát választottál a szakdolgozat megírásához?
A magyar márkák nemzetközi ismertsége, elismertsége volt a téma, ezen belül a márkanév sikeres választására fektettem nagy hangsúlyt, miszerint hatalmas erővel bír egy újonnan induló márka neve. A névválasztás a legfontosabb első lépcsőfok, és külön elemeztem, hogy mennyire más, ha egy magyar marka nemzetközi nevet kap. Szakdolgozatom első részében az elméleti - marketing, márka, Brand, stb - gondolatokat írtam le. Ezután a konkrét magyar márka a Retro Jeans lett, melyre épülően egy online kérdőívet közel 900 ember válaszolt meg, melynek témája a vásárlási szokások, farmer ismeretek, névválasztás ereje volt. Az eredményt még nem tudom.
Mennyi ideig tartott, illetve mennyire volt nehéz elkészíteni?
A szakdolgozatírásra sok-sok hónap áll rendelkezésünkre, viszont én a leadás előtt 1 hónappal teljesen új témába kezdtem. Az előtte lévőnek sajnos semmi mondanivalója nem volt, és bátran nekiálltam szinte az utolsó pillanatokban egy újnak. Szerencsére jól haladtam és igyekeztem a maximumot kihozni. Büszke vagyok magamra, mert szerintem nagyon jól sikerült.
Mi leszel ha nagy leszel? 🙂
Végzettségem szerint közgazdász .
Tervezel továbbtanulást, vagy ezzel befejeződnek a diákévek?
Egyelőre azt gondolom, hogy egy alapszakos diplomára is büszke leszek, ha végzek és azt gondolom, hogy talpraesettséggel és jó kommunikációs képességgel abszolút el lehet manapság helyezkedni. Másrészt motoszkál a fejemben a mester diploma, vagy épp más szakok is szimpatikusak, de ez már a jövő zenéje. Majd meglátjuk, hogy alakul az élet a korona vírus után, ha sikerül a szakmámban elhelyezkedni, akkor egyelőre picit megáll a tanulás, de ki tudja, mit hoz a jövő.
A jelentkezés már javában tart. A döntőbe jutó szépségek felkészítő táborának ez alkalommal is Orosháza ad otthont.
a 2019-es döntős csapat Fásy Ádámmal
A múlt évben a versenyzőknek a gyakorlás és a felkészülés mellett a szervezők az aktív kikapcsolódásukról is gondoskodtak. Idézzünk fel pár pillanatot. Dávid Zoltán polgármester úr mutatta be a csapatnak többek közt a város főterét, középen az Európában egyedülállónak számító, 5 méter magas üveg körtefával.
Dávid Zoltán polgármester és Fásy Ádám a szépségekkel
A csodálatos környezetben lévő közkedvelt üdülőhelyet, Gyopárosfürdőt is meglátogatták a versenyzők.
Lányok a fürdőben (Magyarok Világszépe Út a döntőig 2019)
Ha szeretnél az értékes nyeremények mellett életre szóló élményekkel gazdagodni, jelentkezz a Magyarok Világszépe szépségversenyre!
Vascsák Kitti még csupán 17 éves, de a Top Model of the World világverseny nyolcadik helyét tudhatja magáénak. A fiatal lány üzleti jogásznak készül. Azt hirdeti, a tanultság és a szépség összeegyeztethető.
A Magyarok Világszépe Verseny első udvarhölgye lettél. Úgy gondolom, a második hely mindig kettős érzést vált ki. Egyrészt hatalmas öröm, másrészt ott van az emberben, hogy épp hogy lecsúszott az elsőről. Te is így élted ezt meg?
– A Magyarok Világszépe volt az első szépségversenyem, ami nagyon sok élményt nyújtott a számomra, és rengeteg tapasztalatot szereztem azon tábor során, aminek Orosháza biztosította a helyszínt. 17 éves voltam, mikor elnyertem az első udvarhölgy címét, és hihetetlenül boldog voltam az eredmény miatt, mivel ezáltal úgy gondoltam, kezdetét veheti végre a várva várt karrierem modellként. Mindezek után nagy örömömre kaptam a hírt Fásy Ádámtól, hogy nekem adja meg a lehetőséget a világversenyre való kiutazásra, a Top Model of the Worldre, aminek felkészítő tábora 2020. január 12-én indult a csodás Afrikában, Egyiptomban.
Mi volt a legemlékezetesebb és legboldogabb pillanat az egyiptomi Top Model of the World versenyen? Hogyan sikerült?
– Az egész egy hatalmas élmény volt számomra, kezdve a sok új ember megismerésével, akik mind más nyelven beszéltek és más-más kultúrát szoktak meg. Ezt követve a komoly, összeszedett, valamint precíz viselkedésforma felvétele, ami természetesen minden munkához, így ehhez is elengedhetetlen, hiszen a jó teljesítményhez a maximális odafigyelés feltétel. A szervezők nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, van közülük olyan, akivel a mai napig jó kapcsolatot ápolunk. Ugyanígy a lányokkal, az egykori versenytársaimmal is gyakran beszélünk, úgyhogy mondhatni életre szóló nemzetközi barátságok születtek a versenynek köszönhetően. Az is sokat segített a versenyzés során, hogy Fásy Ádám is kiutazott hozzám, tanácsokkal látott el, ami hozzásegített, hogy ötven nemzet lányaiból bekerüljek a Top 15-be és ezen belül a nyolcadik helyen végezzek életem első világversenyén tinédzserként, 17 évesen. Ezen kívül rengeteg programon vettünk részt, – hasonlóan mint Orosházán – itt is nagyon családias volt a hangulat. Jártunk Luxorban, ahol hajón biztosították a szállásunkat, meglátogattuk a luxori templomokat, végigjártuk a Sunrise összes luxusszállodáját és tevegeltünk is. Egyébként is a szívem csücske volt Egyiptom, de most sikerült még jobban elvarázsolnia! Eddig háromszor jártam a piramisok hazájában, de ezen csodás élmények után még biztosan visszatérek!
Milyen élményeket szereztél Orosházán? Mi tetszett a városban a legjobban?
– Orosháza olyan volt számomra, mintha egy mesekönyvet lapozgatva elképzelnék egy kis csodavárost, amiben gyönyörű zöld a környezet, csiripelnek a madarak, a Nap hét ágra süt és minden ember tündérien kedves és segítőkész. Imádtam a város nyugodtságát, csendjét, nagyon jó volt kikapcsolódni a próbák után, úgy gondolom, csodás helyszín ez egy verseny számára. Rengeteg látnivaló van a városban. Az én személyes kedvencem a főtéren elhelyezkedő üveg körtefa volt, mivel még sehol nem láttam ilyet. Volt szerencsém a világ számos kontinensén járni, az életem az utazás, de hasonlóval még nem találkoztam. Meglátogathattuk Gyopárosfürdőt is, aminek nagyon örültem, mert szeretek kikapcsolódni a gyógyvízben. Fát is ültettünk a fürdő területén, ami szintén örömmel töltött el, mivel a környezet védése és megóvása prioritás számomra. Ezenfelül betekintést nyertünk, hogyan is készülnek különféle tészták, és mi is kipróbálhattuk magunkat ebben. A helyi sportegyesületben is jártunk, ahol különféle sportágakat mutattak be nekünk. Csodás élményekben volt részem Orosházán, remélem még lesz alkalmam visszatérni.
Milyen céljaid vannak a közeljövőt tekintve?
– A közel és távoli jövőben is mindenképp ezen a pályán szeretnék érvényesülni, mivel azzal, hogy kijutottam egy világversenyre, a gyermekkori álmom vált valóra. Ezt innen is köszönöm Fásy Ádámnak, azt, hogy segített a céljaim elérésében és, hogy bizalmat szavazott nekem. Emellett a tanulás is nagyon fontos számomra. Célom, hogy nemzetközi üzleti jogász váljon belőlem. Úgy gondolom, hogy a tanultság és a szépség összeegyeztethető, és próbálom eszerint élni az életem, és hirdetni is ezt.
Jelentkezz te is a Magyarok Világszépe versenyre!
Ha szeretnél értékes nyereményekkel és egy életre szóló élményekkel gazdagodni, ha betöltötted a 17. életévedet, de nem vagy idősebb 27-nél, jelentkezz a http://magyarokvilagszepe.hu/jelentkezesi-lap.html oldalon
Bővebb információ és jelentkezés: www.magyarokvilagszepe.hu
A világból azon hölgyek jelentkezhetnek, akik igazoltan tudják bizonyítani magyar származásukat. Ennek megfelelően a versenyen részt vehet az anyaországon kívül bármely földrészen élő hölgy, aki tudja igazolni, hogy a felmenői között bizonyított a magyar származás.
Forrás: Oros Café