Fásy Ádám, a Miss Intercontinental licence tulajdonosa, Harkányi Cintia a 2016-os királynő, valamint Senánszky Flóra a 2017-es királynő a Mokka vendégei voltak.
Fásy Ádám elárulta, milyen óvintézkedések mellett tartják meg az idei szépségversenyt.
Forrás: TV2 Mokka
A Magyarok Világszépe 2017 I. udvarhölgyének Cvijin Blankának nem mindennapi eljegyzésben volt része, ugyanis párja búvárkodás közben kérte meg a kezét. Megkerestük a Vajdasági szépséget, aki készségesen válaszolt kérdéseinkre.
Mióta vagytok együtt a pároddal?
A párommal idén októberben lesz két éve, hogy együtt vagyunk.
Meglepetésként ért az eljegyzés?
Nagy meglepetés volt az eljegyzés számomra, hiszen az egész búvárkodás ötlet tőlem származott. Az egész úgy indult, hogy a nyaralás utolsó napján párom meglepett, hogy a kívánságomra elmegyünk együtt búvárkodni. Mivel egyikünknek sincs korábbi tapasztalata a búvárkodásban, mind a kettőnket kisérő búvár követte. El is indultunk külön irányba, nagyon élveztem már alapjáraton az egészet, a sok hal látványát, ahogy közvetlen mellettem úszkálnak, a csikóhalak és tengeri csillagok különleges kinézetét...
Teljesen elkápráztatott, majd egyszer csak megláttam Őt. Egy nagy fehér kő előtt térdelve a víz alatt, amire azt írta, gyere hozzám. Hát nem csak azért maradtam szó nélkül, mert nehéz lett volna a víz alatt megszólalni...haha.... Elővette a gyűrűt és ráhúzta az ujjamra. Mit mondjak, csodálatos érzés volt.
Hogyan választotta ezt a különleges helyszínt az eljegyzéshez a párod?
A párom tudja, hogy szeretem a kissé furcsa és extrém dolgokat, és szerintem így esett a választása egy víz alatti lánykérésre.
Mikorra tervezitek az esküvőt?
A járvány miatt elég nehéz előre tervezni magát az esküvőt, mivel a párom ragaszkodik a nagy lagzihoz, több száz fős vendéglistával, de ha minden jól megy, és végre kilábalunk ebből az egész korona történetből, jövő nyáron tartanánk meg.
A Magyarok Világszépe csapata ezúton gratulál a fiatalok eljegyzéséhez!
György Renáta Tünde Erdélyből, Nyárádszentbenedekről érkezett a 2018-as versenyre, ahol amellett, hogy a TOP 10-es mezőnybe jutott, elnyerte Erdély legszebb hölgye címét is.
![]()
A versenyt követő év végén egy csodálatos és egészséges kisfiú édesanyja lett, akivel azóta is minden percét együtt tölti. Megkérdeztük hogyan éli meg az anyaságot, mennyiben változott az élete.
Napjaim csodálatosan kezdődnek, mivel reggelente a kisfiam mosolyára ébredek. Szerencsés vagyok, mert nagyon jó gyerek. Minden egyes percet együtt töltünk. Játszadozunk, új dolgokat fedezünk fel és próbálunk minél több időt a természetben tölteni. A világon a legcsodálatosabb dolog anyának lenni!
Emellett persze próbálok időt szorítani sütésre-főzésre, sportolásra és olvasásra.
A fotók György Renáta Tünde engedélyével kerültek közlésre.
A Magyarok Világszépe 2017 finalistájának, a 23 éves táncoslábú szépségnek még sosem volt ilyen boldog a születésnapja, hiszen egy gyönyörű kislány, Mira édesanyja lett pár hete. A babavárásról és a kis jövevény érkezéséről kérdeztük Vivient.
- Milyen volt a terhesség, hogy élted meg a karantén ideje alatt?
- Mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni, így minden percét élveztem a terhességnek. A karantén ideje alatt is dolgoztam, mert szerettem volna mindent megadni a babámnak, így babysitterkedést vállaltam és csak az utolsó hónapot pihentem a terhességem alatt.
- Apás szülés volt?
Mivel császárral jött a világra, így az apukája egy másik szobában várta, hogy a nővérek bevigyék neki a kislányunkat.
- Mesélj a piciről egy kicsit
- Imecz Mira nevet kapta, 3150 grammal és 52 cm-el született. Nem véletlenül választottuk a "Mira" nevet, melynek jelentése csodálatos, mert ő a mi csodánk! Egy igazi angyalka, bár még csak 2 hetes, de nagyon nyugodt, boldog baba, mindig mosolyog.
- Számodra mi a legszebb, legjobb dolog az anyaságban?
- Tudom, hogy sok lemondással jár az anyaság, hiszen nyár van és mi is fiatalok vagyunk még, a barátaink mindennap posztolnak a strandról, de senkivel nem cserélnénk. Mi vagyunk a világon a legboldogabbak.
A Magyarok Világszépe csapata ezúton kíván nagyon boldog születésnapot Vivinek, valamint sok boldogságot a pici Mirának és a szüleinek!
Férjhez ment a 2018-as verseny döntőse, Kárpátalja legszebb hölgye.
Megtörtént életünk egyik legszebb napja! – mondta telefonos megkeresésünkre Kukri Brigitta. 4 éve vagyunk együtt Richárddal, ez az idő elég volt ahhoz, hogy tudjuk, nagyon szeretjük egymást, így bátran belevágtunk a közös jövőnkbe.
A menyasszony
Brigi és Richárd 4 év együtt töltött idő után házasodtak össze
Mennyi ideig készültetek a nagy napra?
Az esküvőnket már egy ideje terveztük, sajnos a koronavírus közbeszólt, így az eredeti májusi időpontot el kellett halasztanunk egészen a múlt hétvégéig, amikor is végre összeházasodtunk. Nagy esküvőnk volt, pont olyan, amilyet megálmodtunk, családi és baráti körben. Köszönet érte a szüleinknek, akiknek a támogatása és segítsége nélkül ez nem jöhetett volna létre.
Brigi a koszorúslányok gyűrűjében
Terveztek-e nászutat?
Igen, bár jelen pillanatban itt nálunk, a karantén miatt nem tudtuk megoldani közvetlen az esküvő után, így őszre halasztottuk, addig szeretnénk belföldön és Magyarországon, esetleg a Balatonnál eltölteni pár napot.
Az ifjú házasok
Gondolkodtatok már a családalapításon?
Igen, bár még 1-2 évig a munka lesz az első, hogy a megfelelő családi körülményeket biztosítsuk a kicsinek, vagy kicsiknek.
A Magyarok Világszépe csapata ezúton is gratulál az ifjú házasoknak!